Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sunduğumuz ürün ve hizmet profiliyle çorap üretiminde uygun fiyatı, kaliteyi, hızı, çeşitliliği ve teknolojiyi bir araya getirmek, tüm paydaşlarımızın istek ve beklentileri doğrultusunda sürekli gelişen ve yenilenen bir yapıyla varlığını sürdürmeyi en temel sorumluluğu olarak görmektedir. Topluma ve çevreye saygılı, en önemli kaynağı olan çalışanlarına karşı sağduyulu, koruyucu ilkelerine ve değerlerine bağlı yapısıyla sürekli artan bir ivmeyle ilerlemek, Türkiye’nin uluslararası pazardaki başarılı temsilcilerinden biri olarak faaliyet göstermeyi görev bilmektedir.

Vizyonumuz

Değişmeyen tek gerçek, değişimin kendisidir.

Gelişime açık, yenilikçi ve insan sağlığına duyarlı ürünler üreten bir firma olmak. Çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağlıklı, mutlu ve verimli çalışma ortamı sağlamak.

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, paydaşlarımızla uyum içerisinde gerçekleştirmek. Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak , sürekli girişimci olmak .Güvenilir, dürüst, istikrarlı ,adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak. Sürekli eğitimler ve seminerler vererek personelimizi profesyonelleştirmek. Müşterilerimize en iyi kalite ,en iyi fiyat ve en hızlı terminleri en modern teknoloji ile birlikte sunmak. Önce insan anlayışı ile insana ve onun sahip olduğu değerlere dil, din, ırk, yaş, cinsiyet vb. ayrımı yapmadan saygı duymak. İşletme geleceğimizin, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğuna bağlı olduğunun bilincinde olmak.

Uzun Vadeli Hedefler

Uzun vadeli hedeflerimizin odağı, insan gücümüzdür.

Mevcut üretim kapasitemizi önümüzdeki 3 yıl içinde iki katına çıkartarak, çalışanlarımıza daha yüksek yaşam standardı sağlamayı hedefliyoruz. Bunu belirlerken IGIAD gibi sivil toplum kuruluşlarının açıkladığı ve çalışanlarımız ile yaptığımız anketlerle belirlenen “İnsani yaşam ücreti” hesaplamalarını temel kabul ediyoruz. Önümüzdeki 3 yıllık hedeflerimizin içinde çalışanlarımıza hesapladığımız “insani yaşam ücreti”ni, üretim hacmimizi 3 katına çıkartarak ve karlılığımızı arttırarak elde ettiğimiz kaynak ile ödemeyi hedefliyoruz.